Klinika Anclara holistyczne podejście do zdrowia i estetyki


Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia chorób skóry, włosów, paznokci, a także zdrowia intymnego kobiet i mężczyzn.
Tworząc Klinikę Anclara w 2018 roku chciałam aby moja wiedza i doświadczenie znalazły aktywne zastosowanie u moich pacjentów zapewniając najwyższy standard opieki.
Każdego dnia staram się tworzyć miejsce pełne spokoju, i bezpieczeństwa, tak aby każda osoba która tego potrzebuje mogła skorzystać z moich kompetencji oraz wprowadziła w swoje życie absolutną satysfakcję ze swojego zdrowia oraz urody.
Dr Anna Płatkowska (fot. M. Motyczyński)

Nasze wartoŚci

Profesjonalizm 
i wiedza

Zaufanie i bezpieczeństwo pacjentów

Spersonalizowana opieka

Bez dodatkowych opłat 
i ukrytych kosztów

dr

Anna Płatkowska

Wszystkie metody oraz proponowane w mojej Klinice rozwiązania zostały wypracowane przez wyspecjalizowaną kadrę lekarzy i specjalistów w oparciu o Evidence Based Medicine (medycynę opartą na faktach naukowych).

Stanowią one najlepsze i sprawdzone techniki leczenia.

Cieszę się, że wraz z moim zespołem dbamy, abyście Państwo codziennie cieszyli się pięknem i harmonią.

Nasze podejście do opieki jest holistyczne, mające na celu troskę o zdrowie całej rodziny. Od opieki ginekologicznej w czasie ciąży, rozwiązywania problemów dermatologicznych najmłodszych dzieci,  aż po zaawansowane leczenie nowotworów skóry u osób starszych.  Nie zapominamy o dietetyce i fizjoterapii, pomagając w budowaniu prawidłowych nawyków, które wspierają zdrowie naszych pacjentów. Oferta kosmetologiczna i z zakresu medycyny estetycznej (dermatologii, urologii, ginekologii) oraz chirurgii plastycznej, dbając o zewnętrzne piękno i zdrowie dopełnia naszą kompleksową opiekę.

Zapewniamy całościową opiekę na każdym etapie życia.

Mój zespół to wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem klinicznym, zdobytym podczas wieloletniej pracy w prestiżowych placówkach państwowej służby zdrowia. To doświadczenie pozwala nam odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających pacjentów, dostosowując nasze metody i podejście do unikalnych oczekiwań każdej osoby.

Medycyna nigdy nie była tak bliska doskonałości, a ja przekazuję w Państwa posiadanie to, co najlepsze.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami zabiegowymi i programami leczniczymi oraz ufam, że konsultacje w naszej placówce na stałe wpiszą się w Państwa filozofię życia.

Dr Anna Płatkowska (fot. M. Motyczyński)

Poznaj Mój zespół

Nasza działalność naukowa

Jesteśmy dumni z tego, że możemy dzielić się z Tobą naszymi osiągnięciami, nowościami i inspiracjami w obszarze prowadzonej przez nas działalności naukowej.

Heading

This is some text inside of a div block.
Dr Anna Płatkowska prelegentką konferencji  IADE 2026 w Sopocie

Dr Anna Płatkowska prelegentką konferencji IADE 2026 w Sopocie

W trakcie konferencji dr Płatkowska zaprezentowała wykład poświęcony technologii Mixed Technology® w najnowszym laserze Quanta System — Youlaser Prime — urządzeniu, które w jednej kolumnie frakcyjnej łączy dwie długości fali: ablacyjną wiązkę CO₂ 10 600 nm oraz nieablacyjną wiązkę światłowodową 1550 nm.
Fizjoterapia a rehabilitacja - czym się różnią

Fizjoterapia a rehabilitacja - czym się różnią

Wiele osób uważa, że fizjoterapia i rehabilitacja to nazwy tych samych procedur leczniczych, dlatego też można te dwa określenie stosować zamiennie. W rzeczywistości jednak, termin rehabilitacja jest znacznie szerszy niż fizjoterapia.
Zabieg Aquagold - pytania i odpowiedzi

Zabieg Aquagold - pytania i odpowiedzi

Sprawdź na czym polega zabieg Aquagold - ulubiony zabieg gwiazd!
Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie fryzjerstwa w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w  Ciechanowcu

Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie fryzjerstwa w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

Humektanty - co to jest i jak działa i kiedy stosować, jakie substancje ?

Humektanty - co to jest i jak działa i kiedy stosować, jakie substancje ?

Sprawdź jakie substancje pełnią rolę humektantów i w jakich chorobach skóry warto je stosować!
Indeks glikemiczny, a trądzik pospolity - jak dieta wpływa na zdrowie skóry

Indeks glikemiczny, a trądzik pospolity - jak dieta wpływa na zdrowie skóry

Innowacyjne Leczenie Łagodnych Nowotworów Skóry z Genodermatozami - Sukces Lek. Anny Płatkowskiej i Dr n. med. Moniki Słowińskiej

Innowacyjne Leczenie Łagodnych Nowotworów Skóry z Genodermatozami - Sukces Lek. Anny Płatkowskiej i Dr n. med. Moniki Słowińskiej

Jako pierwsze na świecie, odkryły i szczegółowo opisały zastosowanie plazmy w leczeniu łagodnych nowotworów skóry, które współwystępują z genodermatozami.
Najnowszy artykuł naukowy współautorstwa doktor Anny Płatkowskiej w prestiżowym czasopiśmie naukowym Experimental and Therapeutic Medicine.

Najnowszy artykuł naukowy współautorstwa doktor Anny Płatkowskiej w prestiżowym czasopiśmie naukowym Experimental and Therapeutic Medicine.

Nowatorskie leczenie mucocelli w obrębie błon śluzowych autorstwa dr Anny Płatkowskiej!
Media

o Anclara Health & Aesthetics

Jesteśmy dumni z tego, że specjaliści z naszej Kliniki są regularnie zapraszani do udziału w mediach jako eksperci w swoich dziedzinach. Nasza obecność w mediach pozwala nam nie tylko promować dobre praktyki w opiece zdrowotnej, ale także edukować i inspirować naszych pacjentów w dbaniu o ich zdrowie i urodę.
Co więcej, nasi specjaliści są również wyróżniani w prestiżowych plebiscytach, co potwierdza ich zaangażowanie i profesjonalizm. Te nagrody są dowodem uznania w branży i podkreślają ich niezawodność oraz wkład w rozwój medycyny.

Pacjenci o naszej Klinice

Sprawdź co mówią osoby, które nam zaufały:

"Miejsce, które pokochałam od pierwszego wejrzenia i od pierwszej konsultacji. Do kliniki trafiłam z bardzo suchą skórą po leczeniu onkologicznym, zależało mi na odżywieniu i nawilżeniu. Dr Anna doskonale porusza się w rzeczywistości jaką narzuca mój stan zdrowia. Profesjonalizm, bezpieczeństwo, niepowtarzalna atmosfera - tak tu jest. Szczerze polecam."

Name Surname

Position

Odpowiednie zaangażowanie lekarza i przejrzystość poleceń i zaleceń, wizyta miała przyjemny charakter, pani doktor jest godna polecenia dla osób młodych które wybierają się na pierwszą wizytę ginekologiczna, pełne zaangażowanie i przyjazna atmosfera.

W

Wizyta była bardzo profesjonalna, Pani doktor wyjaśniła wszystko i podała różne opcje na wyeliminowanie problemu z którym się zmagam.

Aleksandra

Pani doktor jest lekarką z powołania i chętna pomóc pacjentowi, mnie również choć wie jak rozmawiać z pacjentem niesłyszącym z cierpliwością. Wyjaśniła co oznacza ta choroba oraz jakie powinno być leczenie, niż non stop antybiotykoterapia, którą otrzymałem od innych lekarzy pomimo mojej przewlekłej choroby. Pani doktor skupia się na wyniku diagnozy i dokładnie obejrzała miejscowe zmiany i zalecała inne leczenie. Jest cierpliwa i empatyczna + dokładna oraz pomocna. Szczerze polecam! :)

Dominik

Miła i przyjazna atmosfera w klinice do tego profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta , serdecznie polecam.

Kasia

Zrealizowany zabieg w pełni spełnił moje oczekiwania. Miła atmosfera w gabinecie, profesjonalne porady. Marka sama w sobie!

Joanna

Polecam serdecznie dr Lisieckiego, profesjonalny i zaangażowany lekarz. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze.

mp

Bardzo profesjonalny, miły i godny zaufania lekarz. Wszystko wyjaśnił na spokojnie, nie oceniał, zostawiał przestrzeń osobistą. Gabinet zabezpieczony kartami magnetycznymi, żeby nikt nie przeszkodził w badaniu. Dostępne różowe spódniczki i klapki poprawiające komfort pacjentki. Zdecydowanie wszystko na plus! Polecam! Wizyta warta swojej ceny!

Natalia

"Anna Płatkowska to dermatolog i lekarz medycyny estetycznej, którą cenię niezmiennie od momentu poznania. To ona poleca mi bardzo skuteczne dermokosmetyki. Jej pracę z dziedziny medycyny estetycznej porównałabym do pracy retuszera zajmującego się postprodukcją beauty. Po wstępnej ocenie otwiera swój "Photoshop" i przystępuje do dzieła : gdzieś fale radiowe, a w innym miejscu HiFu. Gdzieś kropelka albo pół kropli wypełniacza, albo minimalna ilość botoksu. Polecam z całego serca!"

Beata Milczarek

Charakteryzatorka gwiazd

Super lekarz, pełen profesjonalizm. Zabieg odbył się w super atmosferze

Ak

Bardzo sympatyczny,kontaktowy i taktowny człowiek, zabieg przebiegł bezboleśnie w miłej luźnej atmosferze.Polecam Pana Doktora.

Aneta

Zgłosiłam się do Pani Doktor dwa lata temu. Chciałam odmłodzić twarz i szyję, mam cienką i wiotką skórę i znacznie bardziej niż u statystycznej kobiety w wieku dojrzałym widać oznaki starzenia. Jednocześnie obawiałam się, efektu sztucznej napompowanej lalki. Pani Doktor wybrała mi taki program, który najpierw wzmocnił strukturę skóry. Odżywiona i grubsza Co za tym idzie, odświeżona młodsza. Konsekwentne realizujemy krok po kroku program. Ja, przeciwnik botoksu, zgodziłam się na małe ustępstwa i jestem wdzięczna Pani Doktor za przekonanie mnie do tego zabiegu. Jestem bardzo zadowolona żeby nie powiedzieć szczęśliwa, że moje pierwsze zderzenie z medycyną estetyczną miało miejsce u Pani Doktor. Zrobiłam już kilka zabiegów mniej lub bardziej inwazyjnych, jednak cały czas zachowany jest naturalny efekt bez przerysowania i zmiany rysów twarzy. Jestem wdzięczna za podpowiedzi i zrozumienie moich oczekiwań. Polecam z całą odpowiedzialnością. Usta w wykonaniu Pani Doktor to majstersztyk. Są jędrne świeże i nie widać, że ktoś przy nich „majstrował”.

Kasia Makówka

Przemiły Pan Doktor, dokładnie i cierpliwie tłumaczy. Na każdej wizycie przeprowadza badanie i dokładny wywiad. Serdecznie polecam.

Katarzyna

Świetna komunikacja z lekarzem. Pięknie wytłumaczył cały proces leczenia. Inni mogą się uczyć komunikacji z pacjentem od dr Kamińskiego.

RW

Bardzo merytoryczna wizyta. Precyzyjne wyjaśnienie problemu i podane opcje rozwiązania tegoż.

Aleksandra

Polecam z czystym sumieniem:) wazektomia przebiegła szybko i przy dużym moim stresie lekarz dozował rozładujace słowa:) naprawdę Polecam!!!

Piotr Mro

Dziękuję za wizytę. Pani Doktor przyjęła mnie w trybie pilnym. To bardzo bardzo profesjonalna i miła Doktor. Panie w Recepcji bardzo uprzejme. Gabinet usytuowany w dobrym miejscu, nie było problemu z parkowaniem.

Anna J

Super sympatyczna Pani Doktor, profesjonalna, super w podejściu do pacjenta.

MD

Pani Doktor Grusiecka jest niezwykle profesjonalna, a do tego ma śwoetne wyczucie estetyki. Usta sà naturalne, ale dużo pełniejsze. Polecam z całym przekonaniem gabinet Pani Doktor Grusieckiej.

MK

Od dłuższego czasu zmagałem się ze zmiana na dłoni. Dr rozpoznała brodawkę wirusową. Po kilku zabiegach wymrażania brodawka całkowicie zniknęła. Dziękuję

Grzegorz

"Miejsce naprawdę godne polecenia! Profesjonalna opieka i rzeczowe informacje! Od kiedy polecono mi Klinikę i dr Annę moja twarz wreszcie się poprawiła! Dziękuję za odpowiedni dobór leków pod kątem terapii trądzikowej jak i fantastyczne efekty po laseroterapii! Napewno wrócę po więcej :) "

Ania Brandt

Google Reviews

"Kompetencja, profesjonalizm i co najważniejsze - skuteczne rozwiązanie problemu. Pani Doktor jest osobą bardzo empatyczną, a na pacjenta patrzy holistycznie. Dziękuję za pomoc.

Agnieszka

Bardzo profesjonalne podejście, Pani Doktor jest bardzo zaangażowana w swoją prace, najlepsza specjalistka. Przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zabiegu.

Justyna K.

"Po wizytach u internisty, a także na dwóch SOR-ach moja choroba dalej się rozwijała dając niepokojące objawy. Dopiero pani doktor właściwie rozpoznała schorzenie, a wdrożone leczenie przynosi dobry rezultat. Pani doktor jest osobą wysoce kompetentną, a także ma ogromne pokłady empatii dla pacjenta. Szczerze polecam.

Wojciech

Po wielu miesiącach borykania się z problemem - trafiłem z polecenia do Dr Repetowskiego . To co mnie ujęło to konkretny sposób przekazywania diagnozy przez co poczułem się bezpieczny . Terapia odniosła spektakularny skutek

AO

Jestem po mojej pierwszej wizycie u ginekologa i bardzo się stresowałam ale nie było czym. Pani Doktor bardzo miła i wszystko dokładnie wyjaśnia. :)

Katarzyna

Ekstra podejście do pacjenta, dokładny wywiad, omówienie problemu oraz różne opcje jego leczenia i ani jednego tekstu "taka pani uroda". Polecam każdemu, a sama żałuję, że trafiłam na takiego lekarza tak późno.

Ola

Cudowny lekarz i człowiek. Wyjątkowy fachowiec. Polecam każdemu kto musi skorzystać z porady laryngologa.

Katarzyna Wawrzak

Byłam u Pani Doktor pierwszy raz. Rozpoznała chorobę, przepisała odpowiednie leki. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Była przy tym bardzo profesjonalna, miła. Wykazuje się bardzo dużym zainteresowaniem pacjentem i jest przy tym bardzo empatyczna.

Paulina

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u dr Magdaleny Grusieckiej, korzystam z jej usług już około roku. Bardzo podoba mi się jej empatia i ciepłe podejście do pacjenta, nie bagatelizuje problemów i słucha. Odstawiła mi lek, po którym czułem się źle. Na pierwszej wizycie dopasowała mi leki i włączyła lek przeciwdepresyjny, po którym w ciągu dwóch tygodni minęły lęki i wrócił dobry nastrój. Tłumaczy, dlaczego daje leki i jakie jest ich działanie. Na każdej następnej wizycie przeprowadzając wywiad interesuje się nie tylko tym jakie mam samopoczucie jako pacjent, ale także tym jak działają leki, które mi przepisała i jak ja się po nich czuję. Uważam, że jest bardzo doświadczonym lekarzem z dużą wiedzą. Zarówno to jakim jest lekarzem, jak i to, że pomogła mi w najgorszym dla mnie okresie życia dzięki czemu mogę funkcjonować prywatnie i zawodowo. Dr Magdalena Grusiecka jest najlepszym lekarzem Jaką spotkałem w swojej historii leczenia. Wszystkim chorym polecam.

Marian

Really good doctor, really precise with options and best possible results. Highly recommended, will definitely be back. Really good prices is well.

a.b.

Wyjątkowa Pani Doktor! Niezwykle sympatyczna , pełna empatii i zrozumienia dla pacjenta. Wykonany zabieg, opieka po zabiegu na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam wszystkim kobietom.

Alicja

Bardzo rzeczowa konsultacja, szczegółowy opis zabiegu i przebiegu leczenia. Dr Repetowski bardzo sympatyczny, życzliwy. Po zabiegu codziennie wspierał, konsultował, cierpliwie tłumaczył przebieg gojenia ran pooperacyjnych. Tak opiekuńczego i życzliwego, oczywiście fachowego lekarza nigdy nie spotkałam. Gorąco polecam

malgorzatanarebskabal

Pani doktor,podobnie jak cały zespół, bardzo miła, troskliwa i profesjonalna. Po raz kolejny uzyskałam pomoc w Anclara i ponownie jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności osób tworzących to miejsce, które jest nie tylko miejscem wykonywania zabiegów, ale także miejscem spotkania z życzliwymi, pełnymi empatii ludźmi, którzy tworzą w tym miejscu przyjacielską atmosferę. Gorąco polecam!

Dorota

Życzę każdemu spotkania na swojej drodze takiego lekarza jak Pan Doktor Lisiecki. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i chęć pomocy!

Wiktoria

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Panią Doktor

AO

Pani Doktor świetnie zna się na rzeczy, spokojna, opanowana. Jasno i zrozumiale potrafi przekazać swoją wiedzę oraz co najważniejsze doradzić odpowiednie leczenie. Zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji z zadowalającym efektem.

Sylwia

Korzystałam z usług Pani doktor w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii. Najlepiej zrobiony botoks czoła jaki kiedykolwiek miałam. Świetny kontakt z lekarzem, szczegółowo odpowiada na pytania oraz doradza zabiegi i leczenie jakie będzie najskuteczniejsze dla danego pacjenta . Wyleczyła tez trudne zmiany skórne u mojej nastoletniej córki. Polecam z czystym sumieniem wizytę u Pani doktor.

Agnieszka

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i jestem zachwycona zarówno podejściem do mnie jako laika w dziedzinie medycyny estetycznej, jak również efektami po zabiegach. Ostatnio miałam wykonywany zabieg laserem, który był co ważne bezbolesny, a efekt widoczny niemalże od razu (skóra bardziej odżywiona, poprawił się koloryt skóry jest bardziej rozświetlona). Co było dla mnie ważne, że Pani Doktor bez pośpiechu wyjaśniła mi przebieg zabiegu, była bardzo empatyczna i nie przez przypadek świetnie wyczuwa nastrój i potrzeby kobiet (tu dopełnia zapewne pierwsza specjalizacja Pani Doktor - psychiatria). Po zabiegach czuje się zarówno swietnie psychicznie, jak i moja skóra fizycznie takie 2 w 1, a Nam kobietom potrzebne jest takie holistyczne podejście - dlatego chętnie wracam do Pani Doktor i serdecznie polecam wszelkie zabiegi, choć te przy użyciu lasera szczególnie przypadły mi do gustu ;)

Paula

Nowoczesna Klinika, personel bardzo uprzejmy i pomocny. Pan Kamiński jak zawsze profesjonalny.

Marcin

"Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko szczegółowo i rzetelnie wyjaśnione. Polecam.

Krzysztof

Zdecydowanie polecam wizyty u Pani Doktor. Profesjonalne i jednocześnie bardzo spokojne podejście do pacjenta. Pani Doktor wysłucha i jasno wszystko wyjaśni :)

A.P.

Pani Doktor jest najlepszym specjalista z jakim miałam styczność, profesjonalizm oraz podejście do pacjentów na najwyższym poziomie. Konkretna i empatyczna. Polecam z całego serca.

Elwira Szymczak

Zabieg usunięcia torbieli z zatoki przeprowadzony sprawnie, bez zarzutów oraz bez powiklań. Doktor dokladnie opisal mozliwosci leczenia wraz z wadami i zaletami kazdej z opcji. W centrum medycznym miła atmosfera. Polecam.

lukasz.k

Fantastycznie, super. Wszystko w samych superlatywach. Przeszło moje oczekiwania.

Grażyna G.

Od czterech lat jestem pacjentka dr Anny Płatkowskiej Szczerek. Cenie ja za empatię. Trafnie diagnozuje problem wybiera właściwe sposoby leczenia. Ponadto jest życzliwa otwarta na pacjenta. Szczerze polecam wizytę w Klinice.

D.P.

Miły i rzeczowy lekarz. Nabrałam trochę otuchy i mam nadzieję, że przepisane leki pomogą.

Anna

Skorzystałam u Pani Doktor z zabiegu botoks na czoło. Jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor wszystko tłumaczy i wyjaśnia, odpowiada na każde pytania. Zabieg bezbolesny. Efekt rewelacyjny. Bardzo polecam

Małgorzata K.

Świetny lekarz, wszystko na spokojnie tłumaczy, rozładowuje napięcie i stres u pacjenta. Przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnia, jest pomocny i zaangażowany również po zabiegu i odpowiada na wszystkie pytania, również te zadawane mailowo :) Bardzo polecam Doktora Mateusza

MP

Jak najbardziej polecam Panią Doktor wizyta w przyjemnej atmosferze wszystko wyjaśnione szczegółowo zaplanowany plan leczenia.

Eryk

Dostałam więcej niż mogłabym oczekiwać. Zostałam bardzo dokładnie przebadana. Pani Doktor z dużą cierpliwością odpowiedziała na moje liczne pytanie. I z dużym sercem. Serdecznie polecam

Agata Opala

Bardzo polecam Podejście dokładnie jak w gabinetach USA - praca w 2 osoby i jedna Pani tłumaczy terapię i spisuje zalecenia podczas, gdy druga diagnozuje. - BRAWO Diagnoza chyba dobra, bo leki pomogły - Pani nie dała się zwieźć mojej hipotezie, że to wirus bostoński (znowu brawo) - w Polsce często łatwo zasugerować lekarzy, ale nie tu Gabinet z bardzo miła obsługa - w poczekalni herbata - może bez znaczenia ale jednak podobała mi się odmiana (vs 90% gabinetów w PL), że nie jest najważniejsze pobranie pieniędzy za wizytę (co o dziwo się płaci po, a nie przed), ale spisanie kwestionariusza i przygotowanie herbaty dla pacjenta!

Janek

Rewelacyjna, kompetentna, bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Świetny specjalista dermatolog jak również kosmetolog. Chętnie korzystam z usług Pani Doktor Anny Płatkowskiej, ponieważ zawsze jestem zadowolona i usatysfakcjonowana. Szczerze polecam!

Małgorzata Stachowicz

Pani Doktor zajmuje się mną od ponad 5 lat. Efekty Jej pracy są genialne wręcz :) Lat mi ubywa a nie przybywa, Pani Doktor zawsze dobiera właściwa metodę kuracji. Jeszcze nigdy nie zawiodła mojego zaufania ( a u innych lekarzy różnie z tym bywało). Polecam każdemu jako świetnego specjalistę .

Agnieszka

Polecam, wszystko wyjaśnione, dopytanie. Najwyższy poziom.

A.D.

Bardzo polecam lekarza Lisieckiego jak i samą kliniką. Zabieg wykonany w komfortowych warunkach. Przy każdej wizycie otrzymywalam dokładne i rzetelne informacje odnośnie procedury. Dawno nie spotkałam się z tak sympatycznym, komunikatywnym i skrupulatnym lekarzem, a do tego empatycznym. Polecam!

MR

Trafiłam do Pani Doktor wiele lat temu gdy jeszcze była na początku drogi zawodowej i w pierwszej chwili zdobyła moje zaufanie. Niesamowita wiedza, opanowanie podejście do pacjenta w sposób holistyczny nie tu i teraz lecz dba o to by efekty były długofalowe, poczucie estetyki na najwyższym poziomie. Jestem jej pacjentką już 8 lat i wiele osób zwraca uwagę na moją zadbaną, promienna skórę i naturalny wygląd to zawsze polecam Panią Doktor, która moim zdaniem jest najlepsza. A w swoim życiu byłam już w wielu gabinetach i klinikach i niby było dobrze ale nie to czego oczekiwałam . Panią Doktor cenię jeszcze za to iż nigdy nie proponuje zabiegu który jest mi zbyteczny tylko to co naprawdę jest mi potrzebne . Polecam!!!

Kasia

Klinika wspaniała! Aż chce się wracać. Wypełniałam usta kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona. Zostało wszystko dobrane idealnie pode mnie i moje oczekiwania. Polecam!

KB

Jest pewna siebie, świadczy o jej wysokim poziomie wiedzy fachowej. Na pewno praca w szpitalu daje jej przewagę nad innymi fachowcami z tytułami typu profesor czy dr. hab...Szczerze polecam.

Nam Ho Thanh

Jak zawsze profesjonalna i przemiła wizyta. Nowy laser robi wrażenie. Efekty już po pierwszym razie. Dr. Anna Płatkowska jest wspaniała!

Agata M.

Pani doktor jest rzeczowa ale zarazem empatyczna, nie tworzy bariery ani dystansu w relacji lekarz pacjent. Podczas zabiegu szczegółowo opowiadała o jego detalach. Polecam panią doktor.

Magdalena

Szybko, miło i profesjonalnie. Bardzo polecam panią Doktor Joannę Zalewską.

Natalia K.

Bardzo profesjonalna, miła i empatyczna. Udzieliła mi porady w sposób wzbudzający pewność pomocy. Zwróciła uwagę na problemy spoza tych, z którymi przyszłam. Super wizyta.

Ewa A.

Jestem pacjentką już od kilku lat, Pani Doktor jest naprawdę CUDOWNA , ogromna empatia, bardzo miły kontakt , szeroka wiedza i sprawna ręka :) , cierpliwość, spokój , uśmiech to ważne cecha które Pani Ania zdecydowanie ma , specjalistka wysokiej klasy, bardzo dobrze rozumie problemy dojrzałych kobiet, potrafi idealnie doradzić i wykonać zabieg , mam do Pani Ani 100% zaufania . Serdecznie polecam , będą Panie zadowolone :)

Ulcia

Jestem po pierwszej wizycie i jestem pełna nadziei, że trafilam na lekarza, który rozwiąże moje problemy zdrowotne. Pani doktor przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, badanie oraz wyjaśniła, jakie są możliwe sposoby leczenia w przystępny sposób. Gabinet wyposażony w przebieralnię z pomocnymi akcesoriami typu, spódniczki do badania itp.

Monika

Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Bałam się chodzić do mężczyzn i zawsze szukałam Pań w tej profesji NATOMIAST Pan doktor całkowicie zmienił moje podejście. Empatyczny i konkretny lekarz. Wyjaśni wszelkie wątpliwości, odpowiada na pytania nie patrząc z wyższością jak to niektórzy mają w zwyczaju. Czas dostosowany do potrzeb pacjentki. Badania wykonane bardzo profesjonalnie, pan doktor zawsze uprzedzał co się będzie działo, co robi, co widzi w trakcie badań. Nie czułam się źle - bardzo zadbano o mój komfort. Przyszłam na konsultację w kwestii zmiany metody antykoncepcji i chyba zostanę na stałe. Z czystym sumieniem już po pierwszej wizycie mogę polecić. Badania praktycznie od ręki - jedynie USG piersi muszę zrobić osobno ale to niewiele zważając na fakt że w trakcie jednej wizyty zrobiono mi 4 badania, omówiono ze mną mój stan zdrowia i dobrano metodę antykoncepcji. Jak najbardziej na plus.

A

Pełen profesjonalizm, zabieg przeprowadzony komfortowo, dokładnie i z zadowalajacym efektem.

MW

Pan doktor jest jednym z niewielu lekarzy do których mam pełne zaufanie. Duża wiedza+ ogromna empatia. Trafiłam tutaj po kilku wizytach u innych specjalistów i dopiero dr Repetowski wdrożył leczenie które naprawdę poskutkowało - a dodam że nie jestem łatwym, typowym przypadkiem. Polecam z czystym sumieniem.

P.S.

Byłam u Pani doktor zarówno z problemami zdrowotnymi, jak i w sprawach estetycznych. Celnie dobrane leczenie, bardzo dobre porady dot. zabiegów medycyny estetycznej. Wizyty bardzo miłe, Pani Doktor bardzo kontaktowa. Polecam całą klinikę Anclara!

Ola Ż.

Pan Doktor jest profesjonalistą ale też fajnym sympatycznym człowiekiem. Zabieg wazektomii już po 4 tygodniach był w 100% skuteczny. Atmosfera w trakcie wizyt rewelacyjna, sam zabieg trwał może 15-20 minut. Znieczulenie miejscowe 100% ok, w trakcie zabiegu nic nie czułem. Polecam każdemu mężczyźnie. Komfort i satysfakcja po zabiegu znacząco wpływa na jakość zbliżeń. Są bardziej spontaniczne, częstsze. Polecam szczerze.

Michał Borowski

Pani Doktor doradziła jakie zabiegi są dla mnie najkorzystniejsze. Profesjonalnie usunęła drobne zmiany na twarzy w postaci brodawek. Obecnie jestem w trakcie usuwania przebarwień a już dziś patrząc w lustro częściej się do siebie ùśmiecham. Serdecznie dziękuję Pani Doktor za zaangażowanie i delikatność. Do zobaczenie wkrótce.

EG

Lekarz bardzo przyjazny, kompetentny, gabinet świetnie przygotowany, polecam Mirka

Mirka

Do Pani Doktor Anny Płatkowskiej trafiłam zaniepokojona zmianami na skórze kilka lat temu. Oprócz wybitnie profesjonalnego podejscia lekarza do pacjenta otrzymałam również ludzką troskę o zdrowie drugiego człowieka . Od tego czasu jestem stałą pacjentką Doktor Anny Płatkowskiej i jej kliniki Anclara, która oferuje szeroki zakres usług medycznych i medyczno- estetycznych.

Olga Piekarska

Polecam - Pani Doktor szybko zweryfikowała co mi jest, przepisała leki.

AG

Pani Doktor zajmuje sie mna od paru lat i robi to świetnie. Wybiera zabiegi które będą najlepsze dla mojej skory niekoniecznie kierując się ich cena. Nie pozwala na zrobienie zabiegów które mogłyby dać odwrotny efekt od oczekiwanego, nawet jeśli pacjent się upiera :)

karagozgokturk

Pani Doktor Płatkowska przymila i bardzo profesjonalna. Ma ogromną wiedzę i poczucie naturalnego piękna. Ufam jej w 100 procentach. Polecam!

Iwona

Jestem bardzo zadowolona z porad u dr Magdaleny Grusieckiej, która okazała mi wiele ciepła i empatii. Moją uwagę zwróciła szczególna troska o pacjenta, którą najlepiej widać po sposobie w jaki Pani doktor słucha pacjenta, robi wywiad, dobiera leki. Trafiłam do Pani doktor po tym jak zdecydowałam się na zmianę przychodni z innej miejscowości do miasta w którym obecnie mieszkam i była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Pani dr nakierowała mnie w kilku aspektach dotyczących dbania o zdrowie, trafiła z diagnozą oraz dopasowała odpowiednie leczenie farmakologiczne. Włączyła mi leki antydepresyjne oraz lek na sen. Polecam Panią dr pozostałym osobom, które mają problemy zdrowotne.

Agnieszka

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Jeżeli komuś zależy na naturalnym wyglądzie to koniecznie proszę się zgłosić do Pani Ani. Zarówno wykonane zabiegi jak i zalecane do wykonania u kosmetologa świetnie wykonane/dobrane. Ja miałam złe doświadczenia i bardzo się bałam wykonywania niektórych zabiegów. Pani Ania odczarowała mi medycynę estetyczną. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki w Anclara.

Karolina

Pan Doktor to wspaniały lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. Leczenie w 100% skuteczne i szczegółowe wyjaśnienia z nim związane. Polecam z całego serca!!!

S.P.

Byłam z córka pierwszy raz. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Doktor Płatkowska wnikliwie przeprowadziła wywiad i wyjaśniła wszystko dokładnie. Lekarz obdarzony dużą empatią dla małych pacjentów. Będziemy polecać i wracać :)

MZ

Doktor Magdalenę Grusiecką poznałam lata temu. Jest to ukłon Opatrzności że wtedy weszłam do jej gabinetu i to tylko po konsultację. Od tamtego dnia korzystam z usług i jestem bardzo zadowolona z efektu, samego wykonania zabiegu oraz z ceny. Ale największą wartością tych wizyt-spotkań jest podejście i empatia Pani Magdaleny. Jej ciepło, wyrozumiałość, pogoda nastroju. Na taką relację pracuje się długo i zawsze do niej wraca, nie traci się osoby która słucha pacjenta bo sam zabieg to jedno ale efekt zewnętrzny i psychiczny to jest bardzo dużo. Pani doktor nigdy nie przesadza z zabiegami, dzięki temu wyglad jest bardzo naturalny. Polecam zabiegi które pomagają urodzie u Pani doktor jak i jej drugą specjalizację, która jest niezbędna by nas kobiety i nie tylko zrozumieć.

Barbara

Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Szczegółowo wyjaśniła przyczyny mojego problemu i omówiła leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam Panią doktor w 100%.

PA

Od kilku lat miałam problem z trądzikiem. Po dwóch miesiącach leczenia i kilku wizytach u Pani Doktor mogę powiedzieć, że leczenie okazało się skuteczne. Pani Doktor jest bardzo kompetentnym, merytorycznym lekarzem a przy tym bardzo sympatyczną, pełną empatii osobą. Wywiad lekarski został przeprowadzony w sposób dokładny, cierpliwy. Dodatkowo Pani Doktor zaleciła mi dwa zabiegi u kosmetologa, które również okazały się skuteczne.

A.G.

To była moja kolejna wizyta u Pani doktor Anny Płatkowskiej! Kolejna z której wyszłam zadowolona i z całym pakietem uwag, przydatnych informacji i szczegółowo rozpisanym PLANEM ZABIEGOWYM. Kolejny etap do lepszej kondycji cery - dotychczasowe leczenie przynosi efekty o jakich wcześniej tylko marzyłam! Polecam wszystkim zmagającym się z problemem BLIZN POTRĄDZIKOWYCH!!!

Pacjent

Jestem po pierwszej konsultacji i bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na tą wizytę. Pani doktor bardzo serdecznie i profesjonalnie przedstawiła plan działania. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i jak najbardziej polecam.

Ewa K.

Cała wizyta u Pana doktora Lisieckiego przebiegła w miłej atmosferze, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania.

Ewa K.

Świetny lekarz. Polecam! Czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana o wszystkim.

Magda

Zabiegi medycyny estetycznej to zawsze wrażliwy temat - łatwo jest przesadzić. Dlatego jestem zadowolona, że trafiłam pod skrzydła Dr Anny Płatkowskiej, która z wyczuciem aplikuje ##### i proponuje cały program leczenia zawierający serie zabiegów, które w stosowane w sumie i po kolei dają spektakularny efekt.

MK

Świetny lekarz polecam wszystkim wspaniałe podejście do pacjenta wysłucha i doradzi jak dalej postępować z chorobą i dalszym leczeniem Polecam

Pacjent

Pan doktor jest przemiłą osobą,empatyczną,życzliwą. Na pierwszej wizycie wyjaśnił jak będzie przebiegać zabieg. Omówił problem związany z chorobą i co dalej robić. Zabieg przebiegł bez komplikacji.Dziękuję

JK

Już od kilku lat wracam do p. Magdy - po różnych doświadczeniach (raczej tych mniej udanych) to Jej powierzyłam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Od samego wejścia do gabinetu widać jej ogromne zaangażowanie i przyjazne podejście. Każdego traktuje indywidulanie. Pani Magda ma bardzo duże doświadczenie i dobiera skuteczne zabiegi. Zachowuje przy tym "naturalność" w wyglądzie pacjenta, potrafi doradzić, nie robi zabiegów jeśli uzna, że nie są wskazane. Mam pełne zaufanie do tego lekarza i polecam ją z całego serca. Przyjemnie jest do niej wracać i cieszyć się zdrowym wyglądem skóry przez długi czas. Przy niej czuję się bezpiecznie i bardzo komfortowo.

Jola

Pani Doktor bardzo dokładnie obejrzała wszystkie moje zmiany. Najlepsza wizyta dermatologiczna na jakiej byłam.

WU

Sympatyczna Pani Doktor, udzieliła szczegółowych wyjaśnień, badanie wykonane sprawnie i szybko, polecam.

P.T.

Super Pan Doktor. Wszystko tłumaczy dokładnie, potrafi też rozśmieszyć jak trzeba :) Dziękuję.

Ilona U

"Rzeczowa, empatyczna, dokładna Pani Doktor. Szybka diagnoza i pozbycie się problemu".

J.M.

Fachowa obsługa, ogromne pokłady empatii, cierpliwość, wielka wiedza i zaangażowanie! Polecam ze wszech miar!

Maciej Radel

Zabieg mezoterapii skory głowy przebiegł szybko i sprawnie, wiec ból i dyskomfort był zminimalizowany. Pani dr. Platkowska ma fajne podejście do pacjentki, także już nie będę się stresować kolejnym zabiegiem :)

Anna K.

Podczas pierwszej wizyty Pan Doktor dokładnie wszystko objaśnił, podał dostępne dla mnie opcje, odpowiadał na wszystkie pytania. Omówił jak będzie wyglądał zabieg oraz postępowanie przed i po. Podczas badania po kolei mówił co robi oraz co należy wykonać w moim przypadku. Lekarz otwarty, empatyczny przez co nie czułam dyskomfortu podczas całej wizyty.

ES

Pani Doktor jest naprawdę fantastyczną specjalistką - miła, cierpliwa, tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, nawet te nie najmądrzejsze :) Trochę się bałam, ale efekt jest rewelacyjny i utrzymuje się już miesiąc bez żadnych zmian! Szczerze polecam

pawel.owczarski

Pani Ania Płatkowska to profesjonalistka. Wzbudza ogromne zaufanie, zrozumiałym językiem odpowiada na pytania. Przede wszystkim stawia na naturalne piękno. Bardzo dziękuję za przemiłe wizyty w klinice Anclara.

Marta

Bardzo miły lekarz. Bez problemu znalazłam z nim wspólny język, nawet biorąc pod uwagę mój średni poziom znajomości języka polskiego. Polecam z przyjemnością! Bardzo delikatny w manipulacjach medycznych!

Maryna Kot